Suknia ślubna musi odzwierciedlać Twój styl!

Suknie ślubne potrafią być naprawdę drogie, nawet do tego stopnia, że niektórzy decydują się na kredyt w tym celu. Dlatego tak ważne jest to, żeby suknia ślubna była dobrana idealnie. Najważniejsze jest to, żeby pasowała ona do naszej osobowości. Na co warto zwrócić uwagę kupując kreację na własne wesele?

Jaki styl sukni wybrać?

Wybierają kreację na ślub nie powinniśmy podążać za trendami. Najważniejsze jest to, żeby suknia pasowała do naszego stylu i odzwierciedlała naszą osobowość. Musimy czuć się w niej dobrze, bo tylko dzięki temu będziemy w stanie wyglądać zjawiskowo na weselu. Jakie rodzaje kreacji dostępne są na rynku?
1. Klasyczne – dla osób, które chcą postawić na tradycje. Te sukienki są proste, ale jednocześnie wyjątkowo eleganckie. Bardzo ważna jest tutaj biżuteria i pozostałe dodatki.
2. Romantyczne – dla kobiet delikatnych i subtelnych. Sukienki wykonane są bardzo często z tiulu, mają romantyczne hafty oraz motywy kwiatowe.
3. Boho – idealne na ślub na świeżym powietrzu. Taka sukienka ma wyjątkowy, hipisowski styl. W ich produkcji wykorzystuje się delikatne tkaniny, a na głowę powinniśmy założyć do niej wianek z wybranych kwiatów.
4. Vintage – sukienki z przeszłością. Królują w nich koronki oraz spektakularne tkaniny. Bardzo często są to sukienki używane, które na przykład odziedziczyłyśmy po mamie lub babci. Sprawiają one, że wesele nabiera wyjątkowego klimatu.
5. Nowoczesne – bardziej awangardowe, dla odważnych kobiet. Mamy tutaj dużo asymetrycznych cięć lub głębokich rozporków. Bardzo często takie sukienki są krótkie.

Sukienka musi odzwierciedlać nasz styl

Jeśli chcemy czuć się dobrze na weselu, nasza suknia ślubna musi odzwierciedlać nasz indywidualny styl. Dlatego nie warto decydować się na najnowsze fasony, jeśli są one zupełnie nie w naszym stylu. Suknia powinna być taka, jaką sobie wymarzyłyśmy i nie ma tu miejsca na kompromisy. Ważne jest też to, że mamy przede wszystkim podobać się sobie i naszemu partnerowi, a nie wszystkim ciociom i babciom obecnym na weselu. Wybierając fason powinniśmy skonsultować się z projektantem lub pracownikiem sklepu sprzedającego takie kreacje. Dzięki takiej pomocy będziemy w stanie wybrać idealną sukienkę, która nie tylko odzwierciedli nasz indywidualny styl, ale też będzie wyglądać na nas dobrze. To bardzo ważne dla naszego samopoczucia, od którego będzie zależało to, jak wypadniemy na imprezie. Wszelkie niedociągnięcia będą bardzo widoczne dla wszystkich obecnych gości.