Jak kobieta z kobietą

Jako Żeńska siłownia ma swoje zalety. Oferuje komfortową i swobodną atmosferę każdej dziewczynie, która chce poćwiczyć. Wypróbowałam ostatni jedną siłownię Active fitness Gdynia wyłącznie dla kobiet i to naprawdę coś innego!
Kadra trenerów fitness jest obecna, aby zapewnić ci indywidualny trening i rozpalić w Tobie chęć do ćwiczeń. Są to najbardziej zachęcające i cierpliwe kobiety, jakie można spotkać. Przed rozpoczęciem treningu Twój osobisty trener przeprowadzi cię przez każdy sprzęt. Trening jeden na jednego sprawia, że czujesz się swobodnie.

Ćwiczenia – codzienne atrakcje

W przeciwieństwie do innych otwartych siłowni, fitness tylko dla płci pięknej ceni sobie kobiecość. Miękki aromat odświeżacza powietrza i perfum całkowicie pokrywa siłownię. Oprócz tego siłownia oferuje również szatnie i prysznice, aby ułatwić wychodzenie z siłowni w środku dnia.
Ponieważ kobiety mają wąskie talie i większe biodra, niewłaściwe ćwiczenia mogą mieć gorszy wpływ na ich ciało. Odpowiednie sprzęty do ćwiczeń przeciwdziałają temu, dostosowując siłę do użytkownika.
W jaki sposób?
Ponieważ maszyny nie są oparte na ciężarach, oferują mniejsze ryzyko obrażeń i są bezpieczne dla kobiet w każdym wieku! Zamiast podnoszenia ciężarów, które mogłyby ogólnie obciążać twoje ciało, maszyny wykorzystują nacisk własnego ciała do odzwierciedlenia siły.
Jeżeli Twoim problemem jest nadwaga lub niedowaga, Twoja trenerka przejmie kontrolę i da ci konkretny plan posiłków! Szczegóły są ważne. Nie chce tylko, abyś była wysportowana i wyrzeźbiona, ale dąży do zapewnienia ci zdrowego i zrównoważonego stylu życia.