Baza do hybrydy – jaką wybrać?

Manicure hybrydowy cieszy się ogromnym powodzeniem wśród kobiet w każdym wieku. Wynika to z wielu korzyści, które ze sobą niesie. Należy do nich m.in. ogromna trwałość i odporność na różnego typu uszkodzenia jak zadrapania, czy wgniecenia. Posiadaczki hybrydy na paznokciach nie muszą martwić się o to, że ich stylizacja będzie wymagać jakiejkolwiek poprawki, co w przypadku lakierów klasycznych jest nieuniknione. Warto jednak pamiętać o tym, że tego typu manicure wymaga odpowiedniego przygotowania płytki paznokcia, aby móc spełniać swoje funkcje jak należy. Główną rolę w procesie tworzenia stylizacji hybrydowych odgrywa baza do hybrydy. Co warto wiedzieć przed jej zakupem? Odpowiadamy.

Po co stosuje się bazę pod lakier hybrydowy?

Niektóre kobiety zastanawiają się, po co tak właściwie stosuje się bazę pod hybrydę? Czy jest ona obowiązkowa? Otóż baza, jak sama nazwa wskazuje, stanowi absolutną podstawę podczas wykonywania manicure lub pedicure hybrydowego. Do jej głównych zadań należy zwiększenie przyczepności płytki do lakieru hybrydowego, wygładzenie płytki poprzez uzupełnienie ubytków i nierówności oraz zabezpieczenie paznokcia przed ewentualnymi przebarwieniami. Baza do manicure umożliwia wykonanie trwałej i precyzyjnej stylizacji hybrydowej, która zdecydowanie spełni Twoje oczekiwania. Dlatego też jej obecność jest konieczna, aby móc zaaplikować pozostałe produkty oraz utwardzić je w lampie. Ponadto na rynku dostępnych jest wiele baz, które nie tylko wpływają na kondycję płytki oraz jej przyczepność, a nadają dodatkowo przepiękny kolor.

Baza do paznokci

Rodzaje baz do paznokci

Trzeba przyznać, że zarówno drogerie stacjonarne, jak i internet owe, oferują niewiarygodnie szeroki wybór baz do paznokci w zależności od ich przeznaczenia, składu, konsystencji, marki, czy też ceny. Nic dziwnego więc, że wiele kobiet nie wie którą z nich wybrać. Do najpopularniejszych rodzajów baz należy baza klasyczna, witaminowa oraz żelowa. Baza witaminowa wyróżnia się składem wzbogaconym m.in. w witaminy A,E, jak i B5, które odpowiadają za zregenerowanie oraz odżywienie płytki paznokcia. Baza żelowa poza ochroną paznokci umożliwia ich przedłużenie. Możesz zatem nadać swoim paznokciom upragnioną długość, a tym samym zabezpieczyć je przed uszkodzeniami. Zdecyduj zatem, jaki efekt chcesz osiągnąć, a następnie wybierz idealny produkt dla siebie!

Manicure hybrydowy

Bazy hybrydowe w niskich cenach

Do jednych z zaufanych i rzetelnych firm oferujących produkty do stylizacji paznokci, należy hurtownia kosmetyczna La Diosa, której asortyment wyróżnia się również pod względem bardzo atrakcyjnej i korzystnej ceny. Na stronie internetowej hurtowni, jak i w stacjonarnych oddziałach znajdziesz wybrane bazy hybrydowe, wyprodukowane przez najpopularniejsze i najbardziej cenione marki kosmetyczne w Polsce jak Semilac, czy Neonail. Przejrzyj zatem ofertę La Diosy, złóż zamówienie i ciesz się nieskazitelnym manicure na paznokciach!