Biustonosz na duży biust

Panie o obfitych kształtach muszą mieć odpowiednio dobraną garderobę. Zbyt ciasna bluzka i opięta spódnica będą nie tylko niewygodne, ale i nieestetyczne. Duży biust bywa w tym wypadku problematyczny. Aby zapewnić sobie komfort na co dzień, biustonosz na duży biust musi być idealnie dopasowany. Podstawowym elementem takiej bielizny są fiszbiny. Biustonosz z fiszbinami podtrzyma biust i zapobiegnie jego odkształceniom.
Jeśli zależy nam na doskonałym dopasowaniu tej części garderoby, wybierzmy się do brafitterki. Wykona ona dla nas biustonosz z fiszbinami szyty na miarę.

Biustonosz tani i dobry?

Nie tylko panie z nadwagą mają duży biust. To głównie geny odpowiadają za nasz wygląd. Jeśli mama lub babcia miały obfity biust, mogły przekazać tę cechę wyglądu następnym pokoleniom.
Biustonosz na duży biust musi mieć szerokie i mocne ramiączka, które wytrzymają ciężar i nie będą wpijały się w ciało. Dobry biustonosz z fiszbinami nie może uwierać. Zdeformowane fiszbiny nie nadają się do użycia. Należy wówczas je wymienić na nowe.
Pranie tego typu bielizny nie może odbywać się w pralce. Bezpieczniej jest zrobić pranie ręczne, tak, by biustonosz z fiszbinami nie odkształcił się.
Duży biust nie musi być powodem do wstydu, czy kompleksów. Odpowiedni biustonosz na duży biust oraz codzienna pielęgnacja delikatnej skóry, sprawią, że poczujemy się komfortowo i pewnie podczas wykonywania codziennych obowiązków czy pracy.